Ramazan’da tiyatroya ilgi büyük

0
974

2 AĞUSTOS 2013

BASIN BÜLTENİ

Ramazan’da tiyatroya ilgi büyük
– Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, usta sanatçı Münir Canar’ın yazıp yönettiği ‘Bir Mahalle ki’ adlı ortaoyununu köylerde sahnelemeye devam ediyor.
– Vatandaşlar, Ramazan akşamlarına renk katan Şehir Tiyatrosu’na yoğun ilgi gösteriyor.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ramazan ayında vatandaşları tiyatronun büyüsüyle buluşturmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, çevre yerleşimlerde yaşayan vatandaşları tiyatro ile tanıştırmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Her Yerde Tiyatro’ projesine Ramazan ayında da devam ediyor. Sanatçılar, Türk Tiyatrosu’nun önemli isimlerinden usta sanatçı Münir Canar’ın yazıp yönettiği ‘Bir Mahalle ki’ adlı ortaoyunu ile Ramazan akşamlarında vatandaşları doyasıya eğlendiriyor. Tirilye’den başlayan Ramazan turnesi kapsamında kentin pek çok noktasına ulaşan sanatçılar, hem vatandaşlardan hem de belediye başkanları ve muhtarlardan büyük ilgi görüyor. Şehir Tiyatrosu sanatçıları Ramazan ayında Keles, Güzelyalı, İnegöl, İznik Boyalıca ve Orhaneli Karıncalı’dan sonra bu akşam da saat 22.45’te Harmancık’ta sanatseverlerle bir araya gelecek.

zp8497586rq