Şehir Tiyatrosu yazın neşesi

0
1015

31 AĞUSTOS 2016

BASIN BÜLTENİ

Şehir Tiyatrosu yazın neşesi
– Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz turnesinde en keyifli gösterileriyle sanatseverlerle bir araya geliyor.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz turnesinde en güzel oyunlarını ilçelerde sahnelemeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Bursa’nın tüm ilçelerinde yaşayan vatandaşları tiyatro ile buluşturmak amacıyla gerçekleştirilen ‘Her Yerde Tiyatro’ projesi kapsamında yaz sezonunu coşkuyla sürdürüyor. Usta sanatçılar, yaz turnesine ‘Leyla ile Mecnun’ ve ‘Arslan Bey’in Kerimesi’ adlı sevilen oyunlarıyla devam ediyor.
Şehir Tiyatrosu, bu hafta Mustafakemalpaşa Çeltikçi, İnegöl Edebey, Karacabey Yeniköy ve Keles Kıranışıklar’da oyunlarını sahneleyerek vatandaşlara eğlenceli anlar yaşattı. Genç yaşlı herkesin ilgiyle izlediği usta sanatçıların sahne performansları, ilçelerde kahkaha dolu görüntülere imza attı. Sanatseverler, yaz akşamlarını renkli oyunlarla eğlenceli hale getiren Şehir Tiyatrosu sanatçılarını alkış yağmuruna tuttu. Şehir Tiyatrosu, yaz turnesi kapsamında Eylül ayında da oyunlarını ilçelerde sahnelemeye devam edecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu turne programı
Leyla İle Mecnun
1 Eylül Perşembe KONAKLI (NİLÜFER), 21.00
2 Eylül Cuma GÜMÜŞPINAR (ORHANELİ), 21.00

Arslan Bey’in Kerimesi
3 Eylül Cumartesi DİPSİZGÖL (İNEGÖL), 21.00
5 Eylül Pazartesi DEREKÖY (MUDANYA), 21.00
6 Eylül Salı SERME (KESTEL), 21.00

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ